Polityka prywatności

Postanowienia ogólne i szczególne

1. Cześć, jeśli czytasz tę stronę to znaczy, że twoje dane są dla ciebie ważne i chcesz wiedzieć, co się z nimi dzieje. Brawo Ty! Baba Banul bardzo ceni Twoje dane i troszczy się o nie należycie. Gdybyś miał wątpliwości, w niniejszym dokumencie (tak! to jest dokument!) nazywany jesteś Użytkownikiem, zwracam się do ciebie również per Ty.

2. Ten dokument informuje o sposobach zbierania, przetwarzania i przechowywania danych powiązanych z działalnością strony bababanul.pl (właczając media społecznościowe oraz newslettera).

3. Administratorem danych zbieranych na stronie bababanul.pl jest Katarzyna Banul-Wójcikowska zwana także Babą Banul (Opaczewska 16/7, 02-368 Warszawa)

4. Dane osobowe zbierane przez Babę Banul są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

5. Zmienne w polityce prywatności można deklarować na bieżąco. Tak więc robię to tu i teraz. (Oznacza to Drogi Użtkowniku, że jutro zakres zbieranych danych może się zmienić, a ten dokument ulegnie odpowiedniej modyfikacji).

6. Aby nie mnożyć literek rozporządzenie wymienione w punkcie 4 będzie dalej zwane RODO.

Co, jak i dlaczego zbieram?

1. Strona bababanul.pl zbiera w Twojej przeglądarce ciastka, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny.

2. Strona bababanul.pl gromadzi (ale ich nie ocenia! to nie w moim stylu) Twoje dane na potrzeby analityki (adres IP, rodzaj przeglądarki, system operacyjny).

3. Zapisując się na newsletter, oddajesz mi do dyspozycji także Twoje imię i adres e-mail. Jakbyś miała/miał wątpliwości zbieram Twój adres mailowy, by wysyłać ci pasjonujące wiadomości o szyciu i slow fashion. A twoje imię jest mi potrzebne, by ładnie się do ciebie zwracać!

Jak długo przechowuję Twoje dane?

1. Baba Banul przechowuje Twoje dane tak długo, jak tego sobie życzysz.

2. Ciasteczka przechowuje, dopóty nie usuniesz ich ze swojej przeglądarki.

3. Imię i adres e-mail przechowuję, dopóty nie poprosisz mnie o ich usunięcie.

Udostępnianie Twoich danych

1 Bababanul.pl jest sobie sama sterem i okrętem. To znaczy osobiście sprawuję opiekę nad Twoimi danymi i NIGDY przeNIGDY ich nikomu nie udostępniam.

2. Robię wszystko, by Twoje dane były bezpieczne.

Zarządzanie Twoimi danymi

1. W każdej chwili możesz uzyska dostęp do swoich danych przechowywanych przez Babę Banul, poprosić o ich modyfikację lub usunięcie. Wystarczy, że napiszesz maila pod adres kasia@bababanul.pl.

We wszystkich kwestiach nieuregulowanych niniejszą Polityką Prywatności – jak widzisz starałam się, żeby była na tyle krótka, być była/był w stanie ją przeczytać do końca – skontaktuj się ze mną drogą mailową (kasia@bababanul.pl).